Dzień dobry zaloguj się lub załóż konto

Nie masz produktów w koszyku.

[Xbox360] Call Of Duty: Black Ops (używana) Zoom

[Xbox360] Call Of Duty: Black Ops (używana)

Oceń ten produkt jako pierwszy

Fabuła Call of Duty: Black Ops przenosi nas w czasy Zimnej Wojny. Gracze wcielają się w postać żołnierzy specjalnych oddziałów Black Ops, którzy zamieszani są w różnorakie misje, na ogół rozgrywające się za linią wroga. Zróżnicowanie gry nie będzie polegać tylko na samych misjach, ale również na lokacjach, które przyjdzie nam odwiedzić - jako przykład z pewnością warto podać góry Ural, czy też działania zbrojne na terenie Wietnamu.

Dostępność: W magazynie

34,99 zł

Opis produktu

Szczegóły

Call of Duty: Black Ops to kolejna, siódma już w kolejności, odsłona jednej z najbardziej popularnych serii strzelanin - Call of Duty. Projekt ten zapowiedziany został 30 kwietnia 2010 roku i przygotowywany jest na zlecenie koncernu Activision przez studio deweloperskie Treyarch - zespół ten ma już na swoim koncie trzy inne produkcje z serii Call of Duty

Fabuła Call of Duty: Black Ops przenosi nas w czasy Zimnej Wojny. Gracze wcielają się w postać żołnierzy specjalnych oddziałów Black Ops, którzy zamieszani są w różnorakie misje, na ogół rozgrywające się za linią wroga. Zróżnicowanie gry nie będzie polegać tylko na samych misjach, ale również na lokacjach, które przyjdzie nam odwiedzić - jako przykład z pewnością warto podać góry Ural, czy też działania zbrojne na terenie Wietnamu. 

Jako żołnierze sił specjalnych gracz odgrywa o wiele większą rolę na polu walki, niż miało to miejsce w poprzednich odsłonach serii Call of DutyCall of Duty: Black Ops rozpatrywany jest w kategoriach bezpośredniego sequela Call of Duty: World at War - powróci jeden z głównych bohaterów tej części - Reznov. 

Studio Treyarch wykorzystało technologię Motion Capture bardzo podobną do tej, z której korzystał James Cameron wraz z Weta Digital tworząc kasowy przebój kinowy Avatar. Technologia ta pozwala na niezwykle precyzyjne odwzorowanie ruchów twarzy oraz każdego elementu ciała aktora biorącego udział w sesji nagraniowej. 

W trakcie prac nad Call of Duty: Black Ops studio konsultuje się z wieloma żołnierzami, którzy brali udział w wydarzeniach rozgrywających się w trakcie Zimnej Wojny - jednym z nich jest Sonny Puzikas - były członek Sowieckich sił specjalnych.

 

Recenzje

Napisz własną recenzję

Opisujsze: [Xbox360] Call Of Duty: Black Ops (używana)

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, aby lepiej spełniała Państwa oczekiwania. Więcej informacji o cookies »
x