Dzień dobry zaloguj się lub załóż konto

Nie masz produktów w koszyku.

Wymiana gier - gra za grę lub za dopłatą

Zasady dotyczące wymianie gier z ManiaGier.pl

W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie wymiankami gier na konsole, poza nielicznymi wyjątkami możesz u nas wymienić praktycznie każdą grę (lub kilka gier o mniejszej wartości) na inny tytuł, pod warunkiem że posiadamy poszukiwaną przez Ciebie grę w magazynie i chcemy ją wymienić. W celu otrzymania wyceny Twoich gier napisz do nas: info@maniagier.pl lub zadzwoń: +48 533 629 693, podając jak najwięcej danych o posiadanych grach!

W rozliczeniu przyjmujemy tylko oryginalne gry na konsole. Nie wymieniamy gier na PC ani na konsole starej generacji (w tym na PSX, PS2, GCN, GBA itp.)

Towar na zamówienie oraz nowości w folii oferujemy wyłącznie za gotówkę. Wymieniamy max.3 gry za 1 a w niektórych wypadkach max.1 za 1 + dopłata! Pozostałe gry ewentualnie możemy przyjąć w skupie.

Przy standardowej wymiance 1 za 1 (na grę używaną o podobnej wartości) dopłata wynosi zwykle różnicę cen obu gier.

Zastrzegamy sobie możliwość odmowy przyjęcia danej gry na wymianę jeżeli np. posiadamy jej kilka szt. Wówczas można próbować ponownie za jakiś czas. Wszystkie wyceny dotyczą zawsze wymianek na gry używane. W przypadku wymiany na gry nowe w folii Twoje gry wyceniamy jak przy skupie.

Wyceniamy gry przez telefon!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, aby lepiej spełniała Państwa oczekiwania. Więcej informacji o cookies »
x